Bona Free & Simple: pro astmatiky, alergiky
Bona Free & Simple: pro astmatiky, alergiky
26.6.2017
Bona Free & Simple je nový čistící prostředek na dřevěné podlahy, který pomáhá vytvářet zdravější bydlení pro vás a vaši rodinu. Neobsahuje alergeny. JE CERTIFIKOVÁN PRO ASTMATIKY A ALERGIKY.
BONA FLEXISAND 1.9
BONA FLEXISAND 1.9
3.4.2017
Bona FlexiSand 1.9 je výkonný a flexibilní stroj, který může být vybaven různými unašeči pro různé druhy podlahářských prací, jako například broušení až na holé dřevo, střední broušení a vyhlazování betonu.
Bezkonkurenční kvalita brusiv Bona
Bezkonkurenční kvalita brusiv Bona
25.1.2017
Bezkonkurenční výkon brusiv Bona - rychlost a odolnost pro dřevné podlahy. Víme, že dřevěné podlahy vyžadují povrchy se speciálními vlastnostmi. A právě proto pokud jde o broušení dřevěných podlah, musí být použité speciální brusivo, aby bylo dosaženo dokonalého výsledku vybroušení povrchu. Bona provedla rozsáhlý test v porovnání s konkurencí. Brusivo Bona nabízí absolutně bezkonkurenční výkon broušení dřevěných podlah!
Lepidla na bázi silanu od firmy Bona
Lepidla na bázi silanu od firmy Bona
12.12.2016
Silanová lepidla Bona: bezpečná instalace dřevěných podlah bez zdravotních rizik, pružnost a síla podlah, lepidla na bázi vody a bez rozpouštědel, šetří čas díky rychlému přilepení a snadné aplikaci, lze snadno odstranit jak z rukou, tak i z nářadí. Lepidla nabízí excelentní stabilitu lepidlových žeber.
Dřevěné / tvrdé podlahy VS. koberce
Dřevěné / tvrdé podlahy VS. koberce
9.12.2016
Jaké jsou výhody dřevěných / tvrdých podlahovin vs. koberců? Čtěte a dozvíte se vice! Máte-li doma dřevěnou či tvrdou podlahovinu, vyberte si správný čistící prostředek právě pro váš typ podlahy!
Bona Spray Mop na výstavě 2016
Bona Spray Mop na výstavě 2016
26.9.2016
Bona jako každoročně se i letos bude účastnit výstav, kde bude prezentovat Bona Spray Mop. Mop, který byl oceněn jako nejlepší produkt pro čištění všech typů podlah. Jsme nejlepší!
Bona Oil System - jedinečný výraz dřevěné podlahy
Bona Oil System - jedinečný výraz dřevěné podlahy
10.5.2016
Bona Oil System - jedinečný výraz dřevěné podlahy. Bona Oil System nabízí ucelený systém produktů pro povrchovou úpravu, unikátní barevný efekt a ošetření dřevěných olejovaných podlah. Chcete-li změnit vzhled své dřevěné podlahy a dát ji nový nádech, zvolte si barevný efekt, který bude vyhovovat vašemu interiéru. Zvolíte Skandinávský odstín bílé barvy nebo hnědý kouřový odstín? Nebo hledáte jinou barevnou variantu? Inspirujte se u nás. Hledáte-li pouze ošetřující přípravky pro údržbu podlah, nabízíme kvalitní ošetřující přípravky pro olejované podlahy prvotřídní kvality.
Program Zlato - Stříbro - Bronz
Program Zlato - Stříbro - Bronz
5.2.2016
Majitelé komerčních a soukromých objektů po celém světě vždy žádají nejlepší péči v oblasti obnovy podlah, aby vrátili podlahu do své původní krásy. Ať už se jedná o velké letiště nebo soukromý dům, správná odpověď ohledně údržby podlah závisí na stavu povrchu podlahy a jejím typu. Údržba Bronz - hloubkové čištění a ochrana proti opotřebení, údržba Stříbro - mezibroušení a nanesení další vrstvy povrchové úpravy, údržba Zlato - renovace a nový povrch.
Bona Traffic HD - nejlepší výkon, nejvyšší rychlost
Bona Traffic HD - nejlepší výkon, nejvyšší rychlost
5.2.2016
Vrchní lak Bona Traffic HD je vysoce účinný lak určený pro velmi zatížené prostory jako jsou letiště, výstaviště, nádraží, restaurace apod. Přináší perfektní dlouhotrvající ochranu dřevěných podlah a zachovává jejich přirozenou krásu. Bona Traffic HD nejlepším lakem mezi laky co do času tvrdnutí tak i odolnosti. Díky nejkratšímu času tvrdnutí, jsou nyní majitelé podlah schopni používat své podlahy již 12 hodin po nanesení laku.
Lepení vinylových a designových podlah
Lepení vinylových a designových podlah
4.2.2015
Bona nabízí kompletní řešení pro lepení vinylových a designových podlah. Lepidlo Bona D750 s mokrým ložem neobsahuje rozpouštědla, je vysoce přilnavé k lepení designových dílcových podlahovin v pásech, obdélnících / čtvercích. Není nutné dělat zarážky nebo zatížení prvků podlah. Kompletní systém pro pokládku, lepení až po údržbu vinylových a designových podlah.