renovace podlaha
renovace podlaha

Aktuality

Zobraz:
27.9.2017
Firma BONA spouští unikátní projekt na renovaci elastických podlah s názvem: renovace vinylových a PVC podlah! Bona Elastic System.
25.1.2017
Bezkonkurenční výkon brusiv Bona - rychlost a odolnost pro dřevné podlahy. Víme, že dřevěné podlahy vyžadují povrchy se speciálními vlastnostmi. A právě proto pokud jde o broušení dřevěných podlah, musí být použité speciální brusivo, aby bylo dosaženo dokonalého výsledku vybroušení povrchu. Bona provedla rozsáhlý test v porovnání s konkurencí. Brusivo Bona nabízí absolutně bezkonkurenční výkon broušení dřevěných podlah!
12.12.2016
Silanová lepidla Bona: bezpečná instalace dřevěných podlah bez zdravotních rizik, pružnost a síla podlah, lepidla na bázi vody a bez rozpouštědel, šetří čas díky rychlému přilepení a snadné aplikaci, lze snadno odstranit jak z rukou, tak i z nářadí. Lepidla nabízí excelentní stabilitu lepidlových žeber.
9.12.2016
Jaké jsou výhody dřevěných / tvrdých podlahovin vs. koberců? Čtěte a dozvíte se vice! Máte-li doma dřevěnou či tvrdou podlahovinu, vyberte si správný čistící prostředek právě pro váš typ podlahy!
26.9.2016
Bona jako každoročně se i letos bude účastnit výstav, kde bude prezentovat Bona Spray Mop. Mop, který byl oceněn jako nejlepší produkt pro čištění všech typů podlah. Jsme nejlepší!
10.5.2016
Bona Oil System - jedinečný výraz dřevěné podlahy. Bona Oil System nabízí ucelený systém produktů pro povrchovou úpravu, unikátní barevný efekt a ošetření dřevěných olejovaných podlah. Chcete-li změnit vzhled své dřevěné podlahy a dát ji nový nádech, zvolte si barevný efekt, který bude vyhovovat vašemu interiéru. Zvolíte Skandinávský odstín bílé barvy nebo hnědý kouřový odstín? Nebo hledáte jinou barevnou variantu? Inspirujte se u nás. Hledáte-li pouze ošetřující přípravky pro údržbu podlah, nabízíme kvalitní ošetřující přípravky pro olejované podlahy prvotřídní kvality.
5.2.2016
Majitelé komerčních a soukromých objektů po celém světě vždy žádají nejlepší péči v oblasti obnovy podlah, aby vrátili podlahu do své původní krásy. Ať už se jedná o velké letiště nebo soukromý dům, správná odpověď ohledně údržby podlah závisí na stavu povrchu podlahy a jejím typu. Údržba Bronz - hloubkové čištění a ochrana proti opotřebení, údržba Stříbro - mezibroušení a nanesení další vrstvy povrchové úpravy, údržba Zlato - renovace a nový povrch.
5.2.2016
Vrchní lak Bona Traffic HD je vysoce účinný lak určený pro velmi zatížené prostory jako jsou letiště, výstaviště, nádraží, restaurace apod. Přináší perfektní dlouhotrvající ochranu dřevěných podlah a zachovává jejich přirozenou krásu. Bona Traffic HD nejlepším lakem mezi laky co do času tvrdnutí tak i odolnosti. Díky nejkratšímu času tvrdnutí, jsou nyní majitelé podlah schopni používat své podlahy již 12 hodin po nanesení laku.
4.2.2015
Bona nabízí kompletní řešení pro lepení vinylových a designových podlah. Lepidlo Bona D750 s mokrým ložem neobsahuje rozpouštědla, je vysoce přilnavé k lepení designových dílcových podlahovin v pásech, obdélnících / čtvercích. Není nutné dělat zarážky nebo zatížení prvků podlah. Kompletní systém pro pokládku, lepení až po údržbu vinylových a designových podlah.
13.8.2012
Bona Hloubkový čistící systém - kombinace čistící stroj a velmi účinný čistící prostředek k čištění znečištěných podlah slouží k čištění a údržbě podlah, než je zapotřebí samotná renovace. Stroj podlahu nepoškrábe, vyčistí ji do hloubky. Po vyčištění podlahy se aplikuje leštěnka. Systém byl oceněn jako Produkt roku 2012 a 2014.
Zobraz:
GDPR: Informace o zpracování odeslaných údajů naleznte na stránce s GDPR informacemi.