renovace podlaha
renovace podlaha

Aktuality

Zobraz:
26.9.2016
Bona jako každoročně se i letos bude účastnit výstav, kde bude prezentovat Bona Spray Mop. Mop, který byl oceněn jako nejlepší produkt pro čištění všech typů podlah. Jsme nejlepší!
10.5.2016
Bona Oil System - jedinečný výraz dřevěné podlahy. Bona Oil System nabízí ucelený systém produktů pro povrchovou úpravu, unikátní barevný efekt a ošetření dřevěných olejovaných podlah. Chcete-li změnit vzhled své dřevěné podlahy a dát ji nový nádech, zvolte si barevný efekt, který bude vyhovovat vašemu interiéru. Zvolíte Skandinávský odstín bílé barvy nebo hnědý kouřový odstín? Nebo hledáte jinou barevnou variantu? Inspirujte se u nás. Hledáte-li pouze ošetřující přípravky pro údržbu podlah, nabízíme kvalitní ošetřující přípravky pro olejované podlahy prvotřídní kvality.
5.2.2016
Majitelé komerčních a soukromých objektů po celém světě vždy žádají nejlepší péči v oblasti obnovy podlah, aby vrátili podlahu do své původní krásy. Ať už se jedná o velké letiště nebo soukromý dům, správná odpověď ohledně údržby podlah závisí na stavu povrchu podlahy a jejím typu. Údržba Bronz - hloubkové čištění a ochrana proti opotřebení, údržba Stříbro - mezibroušení a nanesení další vrstvy povrchové úpravy, údržba Zlato - renovace a nový povrch.
5.2.2016
Vrchní lak Bona Traffic HD je vysoce účinný lak určený pro velmi zatížené prostory jako jsou letiště, výstaviště, nádraží, restaurace apod. Přináší perfektní dlouhotrvající ochranu dřevěných podlah a zachovává jejich přirozenou krásu. Bona Traffic HD nejlepším lakem mezi laky co do času tvrdnutí tak i odolnosti. Díky nejkratšímu času tvrdnutí, jsou nyní majitelé podlah schopni používat své podlahy již 12 hodin po nanesení laku.
4.2.2015
Bona nabízí kompletní řešení pro lepení vinylových a designových podlah. Lepidlo Bona D750 s mokrým ložem neobsahuje rozpouštědla, je vysoce přilnavé k lepení designových dílcových podlahovin v pásech, obdélnících / čtvercích. Není nutné dělat zarážky nebo zatížení prvků podlah. Kompletní systém pro pokládku, lepení až po údržbu vinylových a designových podlah.
13.8.2012
Bona Hloubkový čistící systém - kombinace čistící stroj a velmi účinný čistící prostředek k čištění znečištěných podlah slouží k čištění a údržbě podlah, než je zapotřebí samotná renovace. Stroj podlahu nepoškrábe, vyčistí ji do hloubky. Po vyčištění podlahy se aplikuje leštěnka. Systém byl oceněn jako Produkt roku 2012 a 2014.
2.8.2012
Jiří Januška - realizační firma nabízí splupráci
10.7.2012
Renovace dřevěných podlah snadno a rychle - chcete lak, olej nebo tvrdý voskový olej? Potřebujete lak do domácnosti či kanceláře nebo restaurace? Jaký stupeň lesku požadujete - lesk, polomat, mat, extra mat? A víte, že se dřevěná podlaha brousit bezprašně? To znamená, že nemusíte vyklízet nábytek? Kontaktujte nás, my vám poradíme jak na to a pomůžeme vám s renovací.
21.5.2012
Bona Spray Mop - mop na čištění všech typů podlah! Vítěz testu čistících prostředků. Společnost Bona v roce 2015 porazila 11 evropských konkurentů v testování nejlepšího produktu k čištění dřevěných podlah. Bona Čistič na parkety a mikrovláknová utěrka Bona VÍTĚZEM TESTU v čištění podlah.
14.12.2011
Rok 2011. Po cca 3 letech nepřetržitého provozu po Vladislavském sálu na Pražském hradě přišla na řadu kompletní údržba a čištění. Odhaduje se, že se po Vladislavském sálu prošlo cca 1,5 milionů návštěvníků ročně! Parkety jsou "staré" 300 let. Nikdo by však netušil, že po jejich renovaci a kompletním vyčištění může podlaha vypadat tak báječně i po takových letech!
Zobraz: