renovace podlaha
renovace podlaha

Aktuality

Zobraz:
14.12.2011
Rok 2011. Po cca 3 letech nepřetržitého provozu po Vladislavském sálu na Pražském hradě přišla na řadu kompletní údržba a čištění. Odhaduje se, že se po Vladislavském sálu prošlo cca 1,5 milionů návštěvníků ročně! Parkety jsou "staré" 300 let. Nikdo by však netušil, že po jejich renovaci a kompletním vyčištění může podlaha vypadat tak báječně i po takových letech!
3.8.2011
Brněnská firma Masiv Parket Centrum vznikla počátkem roku 2002. Zaměřuje se na prodej masivních podlah a atypického sortimentu zámeckých vzorů pro renovaci parket v zámcích a historických budovách. Prodává také čistící prostředky na údržbu podlah.
8.6.2011
Firma Apokork se zabývá realizací celých interiérů včetně podlah včetně renovací parket.
21.10.2010
Renovace parket v autosalonu VOLVO, Bratislava. Dřevěná podlaha a schody byly vybroušené, vytmelené s Bona Mix&Fill Plus a ošetřené olejem Bona Hard Wax Oil (Tvrdý voskový olej). Pro lepší ochranu před stopami od pneumatik se pod kola automobilů pokládají plastové podložky. Plocha podlahy 500 m2!
11.10.2010
V lednu 2011 oslavila společnost PÚVAP 20 let od svého založení. Firma byla založena v r. 1991. Společnost půjčuje profesionální stroje a nářadí na parkety tzv. "obyčejným lidem". Proč to dělá? Jelikož profesionální podlahář vám stroje nepůjčí - neriskoval by jejich poškození. Firma taktéž nabízí kompletní systém produktů pro údržbu podlah, především Bona Spray Mop.
10.8.2010
Koupili vilu a zrenovovali ji. Jaký poklad na ně čekal po odkrytí koberce a plovoucí podlahy, to nečekali! Další podlaha - tentokrát dřevěná! Zato značně poškozená! Díky odborníkům dřevěné podlahy zrenovovali a nyní se pyšní krásnými dřevěnými podlahami starými několik stovek let! Podlahy září jako nové.
18.5.2010
Renovace dřevěné podlahy. Přenecháte práci odborníkům a nebo se vrhnete do práce sám? Nabízíme vám návod - krok za krokem, jak správně zrenovovat dřevěnou podlahu sám, a to bez zbytečných výdajů. Brusku si zapůjčíte v půjčovně brusek, lak si vyberete dle své volby. Nezapomeňte na správnou údržbu podlah, která je klíčová pro krásný vzhled podlahy.
15.3.2010
FIBA - Mezinárodní basketbalová federace FIBA je mezinárodní basketbalovou federací. Je jediným partnerem ve sportu uznaným Mezinárodním olympijským výborem (IOC). FIBA Baskeball World Cup je nejprestižnější šampionát svého druhu, který se koná každé čtyři roky. Bona jako oficiální technický partner FIBA splňuje ty nejvyšší standardy v oblasti sportovních podlah - zajišťuje tak perfektní stav sportovních podlah jako například v olympijských sálech nebo arénách, kde se konají profesionální soutěže. FIBA: veškeré čáry musí být bílé barvy
Zobraz:
GDPR: Informace o zpracování odeslaných údajů naleznte na stránce s GDPR informacemi.