Renovace (nejen) dřevěných podlah
Renovace (nejen) dřevěných podlah
16.12.2021
Renovace nabízí dlouhodobé výhody pro životní prostředí, úsporu nákladů, času a zvýšenou hygienu podlahy.
Bona Quantum
Bona Quantum
27.1.2020
Nová generace lepidla Bona R850 s přidanou pevností a hodnotou. Lepidlo poskytuje dlouhodobý výkon a stabilní výsledek. Je skvělý všestranný produkt s fantastickým výkonem, ať už se jedná o jakoukoliv práci.
Certifikace, symboly na výrobcích
Certifikace, symboly na výrobcích
10.6.2019
Certifikáty a symboly na produktech. Co znamenají?
Představujeme Bona Mega ONE
Představujeme Bona Mega ONE
14.1.2019
Bona Mega ONE. 1-složkový lak kvalitou a výkonem 2-složkového laku. Nevyžduje míchání s tužidlem, nabízí vynikající odolnost, snadné nanášení, nabízí možnost rychlejšího středního obroušení, které zajišťuje lepší přilnavost a žádné zanášení brusiva, stejně jako odolnost. Je nežloutnoucí.
Semináře pro podlaháře BONA
Semináře pro podlaháře BONA
3.1.2019
Bona organizuje semináře pro podlaháře i zákazníky po celý rok jak České Republice, tak na Slovensku. Přijeďte se podívat a něco nového se naučit. Máme pro vás spoustu novinek, tipů a také ukázky našich produktů v praxi. Každý účastník získá Certifikát o absolvování semináře.
Bona Care Program pro dřevěné podlahy
Bona Care Program pro dřevěné podlahy
13.12.2018
Bona Care Program údržby dřevěných podlah je jedinečný program, který byl navržen tak, aby vyhovoval potřebám každého typu dřevěné podlahy. Nabízíme: údržbu - ochranu povrchu - hloubkové čištění - přelakování. Naše návody, produkty a řešení vám zajistí optimální péči a údržbu snadno, rychle a efektivně.
BONA FLEXISAND 1.9
BONA FLEXISAND 1.9
5.11.2018
Bona FlexiSand 1.9 je výkonný a flexibilní stroj, který může být vybaven různými unašeči pro různé druhy podlahářských prací. Určen pro broušení a kartáčování dřevěných podlah, pro beton a elastické povrchy podlah. Jeden stroj, nekonečné možnosti řešení pomocí příslušenství a nástrojů.
Podlahový design Bona Inspiration
Podlahový design Bona Inspiration
31.8.2018
Bona Inspiration. Nevyměňujte svou dřevěnou podlahu. Renovujte ji! Koncepce nabízí 5 stylů a 17 povrchových úprav. Od tmavých, rustikálních, až po podlahy se světlým, lakovaným povrchem. Z vaší světlé podlahy "uděláme" tmavou, a naopak. Profesionálně.
Bona technologie kartáčování
Bona technologie kartáčování
8.3.2018
Nová dimenze v kresbě dřeva a barevných efektech. Unikátní technologie kartáčování zvýrazní přírodní krásu dřeva a podtrhne dramatický vzhled dřevěné podlahy. Technologie kartáčování drásá hluboko do struktury dřeva. Tím se zvýrazní kresba dřeva a vytvoří efekty na povrchu podlahy. Kontrast dvou odstínů, moderní dvoubarevné efekty, které přitáhnou pozornost a ošetření rozsáhlou škálou kvalitních a profesionálních olejů a laků Bona.
Ocenění Produkt roku 2017: lepidlo BONA TITAN
Ocenění Produkt roku 2017: lepidlo BONA TITAN
24.11.2017
NOVINKA Bona Titan se nyní pyšní Oceněním Produkt roku 2017 za nejsilnější lepidlo pro pokládku všech typů a velikostí dřevěných podlahovin.