renovace podlaha
renovace podlaha

Bona Care Program pro dřevěné podlahy

Bona Care Program údržby dřevěných podlah je jedinečný program, který byl navržen tak, aby vyhovoval potřebám každého typu dřevěné podlahy. Ať už se jedná o silnou provozní zátěž ve sportovní hale nebo koncertní aréně, nebo jde o vysoký standard hotelů, kde jejich image hraje důležitou roli, nabízíme vynikající výkon a skvělé výsledky. Bona Care Program údržby dřevěných podlah vám nabídne vše, co budete potřebovat. Naše návody, produkty a řešení vám zajistí optimální péči a údržbu snadno, rychle a efektivně.

✔ Pro všechny typy dřevěných podlah

✔ Pro všechny potřeby ošetření povrchu

✔ Jednoduchost a podpora

Program pro všechny potřeby dřevěných podlah

Bona Care Program údržby dřevěných podlah je jedinečný program, který zahrnuje ošetření povrchu podlahy, dle individuální potřeby jakékoliv dřevěné podlahy. Každá dřevěná podlaha vyžaduje speciální ošetření – ať už jde o podlahu ošetřenou olejem, voskem nebo lakem. Bona Care Program údržby dřevěných podlah nabízí bezpečné a jednoduché řešení v každé fázi údržby. Od čištění až po přelakování / přeolejování – v každé fázi docílíte dokonalého vzhledu dřevěné podlahy.

Obnovení a nová barva. Ať už se jedná o nahrazení opotřebovaných značení sportovních podlah nebo občasnou změnu designu interiéru, Bona Care Program nabízí profesionální produkty pro dřevěné podlahy, pro každou situaci.

Pro náročné situace. Díky flexibilnímu Bona Care Programu pro dřevěné podlahy, i nerovné plochy a těžce přístupné oblasti lze obnovit. Jedná se například o schody, rohy místností, zaoblené části podlahy...

Brožura Bona Care Program pro ošetření dřevěných podlah ZDE >>

 

GDPR: Informace o zpracování odeslaných údajů naleznte na stránce s GDPR informacemi.