renovace podlaha
renovace podlaha

Bona Titan - nejlepší lepidlo na dřevěné podlahy

Bona Titan je nová revoluční technologie lepidel na dřevěné podlahy.

Bona Titan posune lepidla na dřevěné podlahy na další úroveň. Díky nové unikátní Bona Titan technologii poskytuje čtyřnásobné zesíťování a výsledkem je rychlejší proces lepení, se silnějším náběhem lepící síly pro větší odolnost a lepší stabilitu, než kdykoliv předtím. Toto tvrdě elastické lepidlo vytváří pevnější, bezpečnější, silnější a dlouho trvající přilnavost ke dřevěné podlaze. Instalace podlahy pomocí lepidla Bona Titan nabízí bezpečnou instalaci, díky skvělému počátečnímu lepení a vytvrzování. Lepidlo je ještě pevnější, a to díky silnější a dlouho trvající přilnavosti ke dřevěné podlaze. Lepidlo neobsahuje žádné tekuté přísady, nebo přísady, které mohou migrovat po vytvrzení. Nezabarvuje spáry.

Bona Titan je nová revoluční technologie, která splňuje standardy lepidel ISO 17178, tvrdé lepidlo na bázi silanu, vhodné pro instalaci všech velikostí a typů dřevěných podlah, vhodné pro téměř všechny typy podkladu. Nyní je jen jedno řešení.

Výhody lepidla Bona Titan

Lepidlo na dřevěné podlahy Bona Titan

Elasticita i vysoká pevnost

Bona Titan je tvrdě elastické lepidla na bázi silanu a neobsahuje žádné přísady, které mohou migrovat po vytvrzení a tím je zamezí riziku zabarvení spár mezi díly podlahy. Mezi zásadní přednosti patří čtyřnásobné zesíťovaní, rychlý náběh lepící síly a velmi vysoká pevnost v tlaku i ve smyku. Výsledkem je pevnější, silnější a dlouho trvající přilnavost jež udrží i široké a nadrozměrné prvky dřevěných podlah bezpečně na svém místě. Lepidlo Bona Titan splňuje normu ISO 17178 a vyniká velmi vysokou pevností, a to díky čtyřnásobnému zesíťování, které lepidlu dodává speciální Titan technologie. Má širokou možnost použití, je vhodné pro pokládku všech velikostí a typů dřevěných podlah, nabízí perfektní využití i pro nadrozměrné dřevěné prvky.

Nejrychlejší pokládka

Čas jsou peníze a zbytečné prostoje při práci je rozumné eliminovat. Rychlost – to je pro Bona Titan zcela zásadní hodnota! Extrémně rychlé počáteční lepení a vytvrzování umožňuje brousit podlahu již po 12 hodinách od pokládky. V případě použití penetrace Bona R540 v kombinaci s Bona Titan je možné použít tento systém jako parozábranu.

Široké možnosti použití

Díky velmi vysoké přilnavosti je Bona Titan možné použít pro lepení dřevěných podlah na téměř jakýkoli podklad. Bona Titan je vhodný i pro pokládku podlahy v místech, kde je instalováno podlahové topení.

Ekonomické výhody

Nejen nejvyšší kvalita, ale i ekonomické důvody jsou pádným argumentem pro výběr správného produktu. I v tomto ohledu je Bona Titan výbornou volbou – pokud je podklad bezprašný a suchý, není zapotřebí použití penetrace. Tím klesají celkové náklady na pokládku podlahy.

Lepidlo na dřevěné podlahy Bona Titan

Klíčové vlastnosti lepidla Bona Titan

Božury a letáky Bona Titan ke stažení

 

GDPR: Informace o zpracování odeslaných údajů naleznte na stránce s GDPR informacemi.