renovace podlaha
renovace podlaha

Údržba venkovních dřevěných teras

Jaro už přichází, renovujte venkovní terasy!


Jaro je tou nejlepší dobou pro renovaci venkovních teras! Konečně se můžeme dočkat paprsků slunce, až dopadnou na naši tvář a připomeneme si ty dlouhé letní noci, které nám navodily atmosféru pohody a klidu. Než však pozvete své přátele a rodinu na pěknou grilovačku na zahradě, rozhlédněte se kolem sebe.  

Vaše venkovní dřevěné terasy jsou vystaveny různým změnám počasí během celého roku. Proto není divu, že by potřebovaly trochu oživit a vrátit tak svou původní krásu. Pórovitá dřevěná struktura zadržuje vodu a vytváří základ pro množení mechů, řas a černé plísně. Naštěstí existují způsoby, jak znovu oživit jejich vzhled. Bona Čisticí prostředek na venkovní dřevěné terasy je speciální čistič, který jednoduše navrátí původní vzhled vašich podlah.

Stačí jen povrch vydrhnout kartáčem. A pokud si nechcete vzít kartáč do ruky a pracně drhnout povrch, existují jednodušší a lepší způsoby. Půjčovny dnes nabízí stroj Bona Power Scrubber pro čištění venkovních dřevěných teras (i podlah v interiéru), nebo si zavolejte profesionálního Bona Certifikovaného podlaháře, který se o vše postará za vás. Ať už si vyberete jakýkoliv způsob k revitalizaci vaší dřevěné terasy, terasa se vám odvděčí svou krásou!

 

VARIANTA 1: Čištění podlah manuálně kartáčem 

Vyčistěte si vaši venkovní dřevěnou terasu manuálně kartáčem, půjčte si speciální čistící stroj, který vám pomůže rychle a efektivně udělat práci nebo si zavolejte certifikovaného podlaháře, který práci provede za vás. Vyberte si metodu, která odpovídá vašim možnostem. Zde si představíme produkt vhodný pro manuální čištění vašich venkovních dřevěných taras, kartáčem.

technický list                 ESHOP

VARIANTA 2: Půjčte si stroj Bona Power Scrubber pro oživení terasy

Čisticí stroj Bona Power Scrubber za krátko a jednoduše vyčistí vaše venkovní dřevěné palubky. Odstraní veškeré nečistoty, mastné skvrny i fleky na venkovní dřevěné terase. Čisticí stroj je možné si zapůjčit u našich obchodních partnerů.

Čištění venkovní dřevěné terasy je obvykle časově náročné a vyžaduje hodně úsilí. Ale nyní to jde i jinak! Naučte se, jak jednoduše to jde pomocí stroje Bona PowerScrubber.

Video zde                    půjčovna scrubber           více informací 

 

VARIANTA 3: Nechte profesionálního podlaháře revitalizovat vaši terasu 

Proč pracovat, když si můžete užívat paprsků slunce, že ano? Nejpohodlnějším způsobem je, nechat si profesionálně vyčistit vaši dřevěnou venkovní terasu podlahářem. Takže jen relaxujte a zavolejte si experta, který vám vyčistí vaši dřevěnou venkovní terasu rychle, snadno a bez vašeho úsilí.

Čisticí stroj Bona Power Scrubber v kombinaci se speciálním čisticím prostředkem vyčistí vaše venkovní dřevěné podlahy snadno, rychle, efektivně a za minimum času. 

Video zde                     Bona Certifikovaný podlahář         více informací 

 

 

Chcete profesionálně vyčistit dřevěnou venkovní podlahu v exteriéru?

Vice informací o Bona Hloubkovém čištění znečištěných podlah zde

 

GDPR: Informace o zpracování odeslaných údajů naleznte na stránce s GDPR informacemi.