renovace podlaha
renovace podlaha

Brusné stroje pro renovaci parket

Bona DCS 70   

Výkonný vysavač pro zcela bezprašné broušení dřevěných podlah. Jeho dvoustupňová cyklonová separace a jedinečná konstrukce filtru účinně zachycuje prach uvnitř stroje. Stroj je jednoduše přenosný a snadno připojitelný  k vaší brusce, tím vám  pomůže udržet vaše pracovní prostředí čisté a zároveň usnadňuje práci.

                                      technický list                            půjčovny podlahářských brusek

Bona Belt

Díky  funkčnímu  designu je  bruska Bona Belt  snadno ovladatelná a navíc speciálně konstruovaná transportní kolečka  usnadňují   převoz  brusky mezi jednotlivými zakázkami. Bruska Bona Belt  je  výkonný a efektivní stroj,  s dvěma volitelnými šířky válců 200 a 250 mm a díky tomu lze stroj využívat k mnoha účelům. Bruska může být rozebrána a znovu rychle sestavena. Funkce Easy-Start  zajišťuje  spolehlivé zapnutí v jakýchkoliv podmínkách. Bruska Bona  Belt má  velice účinný vysavač, který minimalizuje prašnost v okolí. Pro optimální  odsávání  prachu je  Bona  Belt kompatibilní s Bona DCS 70 (Bona Dust Containment System).

                                       technický list                            půjčovny podlahářských brusek

Bona Belt Lite

Kompaktní bruska schopna  zastat dobrou  práci. Navržena tak, aby byla perfektní kombinací výkonnosti, síly a snadné  manipulace s bruskou. Brusku lze snadno rozebrat na tři části a rychle znovu sestavit v několika jednoduchých  krocích. Pro optimální odsávání prachu je Bona  Belt  Lite kompatibilní s Bona DCS 70 (Bona Dust Containment System).

                                       technický list                           půjčovny podlahářských brusek

Bona Edge

Funkční a extrémně výkonná krajová bruska, která se velmi snadno ovládá. Bruska je vybavena suchým zipem pro uchycení brusiva. Zachycuje prach lépe než většina okrajových brusek na trhu. Je vybavena lampou pro lepší viditelnost a je snadno ovladatelná díky kratšímu brusnému ramenu. Pro optimální odsávání prachu je Bona Edge kompatibilní s Bona DCS 70 (Bona Dust Containment System).
                                       technický list                           půjčovny podlahářských brusek

Bona Edge XL

S ramenem 220 mm je extrémně silná okrajová bruska. Bruska je vybavena suchým zipem pro uchycení brusiva. Zachycuje prach lépe než většina okrajových brusek na trhu. Je vybavena lampou pro lepší viditelnost a je snadno ovladatelná. Pro optimální odsávání prachu je Bona Edge XL kompatibilní s Bona DCS 70 (Bona Dust Containment System).

                                       technický list                           půjčovny podlahářských brusek

Bona CombiEdge

Lehká a flexibilní okrajová bruska. Brusku můžeme použít se 120 mm krátkým ramenem anebo 330 mm dlouhým ramenem. Výměna je možná v několika jednoduchých krocích. 330 mm dlouhé rameno snadno dosahuje pod radiátory a jiná těžce dostupná místa. Lehká a vysoce efektivní okrajová bruska je také vybavena čelním LED světlem pro lepší viditelnost. Pro optimální odsávání prachu je Bona Combi Edge kompatibilní s Bona DCS 70 (Bona Dust Containment System).

                                        technický list                            půjčovny podlahářských brusek

Bona DualEdge 

Okrajová  bruska,  která  je  velmi  snadno ovladatelná    díky   proti  sobě  rotujícím  100 mm  dvojitým diskům.  Disky  zaručují  efektivní broušení, stabilitu, vysokou rychlost a  zároveň odvádí  prach k vysavači. Bona DualEdge lze  používat  podélně,  stejně tak krouživými pohyby. Bruska má  navíc  LED  přední světlo  pro lepší  osvětlení.  Revoluční koncepce  výrazně  zvyšuje  pracovní  rychlost. Pro optimální odsávání prachu je Bona DualEdge kompatibilní s Bona DCS 70 (Bona Dust Containment System).

                                        technický list                           půjčovny podlahářských brusek

Bona FlexiSand 1.5

Výkonný a flexibilní stroj, který může být vybaven různými unášeči pro různé druhy podlahářských prací. Díky výkonnému 1.5 kW motoru a silné konstrukci funguje snadno a rovnoměrně i při těžkých zakázkách. Bona FlexiSand 1.5 je kompatibilní s Bona Power Drive (ozubený talíř s rotačními disky, který umožňuje výkonné broušení všemi směry  až na holé dřevo. Pro odsávání prachu je Bona Flexisand 1.5 kompatibilní s Bona DCS 70 (Bona Dust Containment System).

                                       technický list                            půjčovny podlahářských brusek

Bruska Bona Scorpion

S rozpínatelným válcem byla navržena jako profesionální stroj, který může snadno a bezpečně ovládat kdokoliv. Unikátní elektrická pojistka, která sama zastaví brusku v případě nehody zajišťuje její bezpečný provoz. Bona Scorpion je perfektní kombinací funkčnosti, spolehlivosti, bezpečnosti a snadného ovládání.

                                        technický list                            půjčovny podlahářských brusek

Bona Scorpion DCS

Přináší stejný výkon a snadné ovládání jako Bona Scorpion, verze DCS je dodávána s vysavačem Dust Care, který funguje nezávisle na brusce a tak může být připojen také na jiné stroje. Bona Scorpion DCS je perfektní kombinací funkčnosti, spolehlivosti, bezpečnosti, snadného použití a bezprašného broušení.

                                        technický list                              půjčovny podlahářských brusek

Potřebujete rady jak si zrenovovat svou dřevěnou podlahu? 

Příprava broušení dřevěných podlah - čtěte více zde

Chyby při broušení dřevěných podlah a jejich odstranění - čtěte více zde

Potřebujete radu? Kontaktujte naše obchodní zástupce zde

Jak se orientovat v ikonkách Půčovny brusek?

 

 

 

GDPR: Informace o zpracování odeslaných údajů naleznte na stránce s GDPR informacemi.