renovace podlaha
renovace podlaha

Ostatní produkty pro renovaci

Ostatní produkty pro renovaci - produkty pro pokládku a lepení podlah zakoupíte u našich partnerů ZDE

Bona R880

Konstrukční elastické lepidlo na bázi silanu. Neobsahuje změkčovadla. S jeho extrémně vysokou “zelenou“ silou a extrémně rychlým přilepením je specielně určeno k opravám dřevěných podlah, pokládaných na silanová lepidla nebo k instalaci soklových podlahových lišt. Lepící proces lze urychlit nástřikem malého množství vody na podklad nebo pokropit lepidlo. Použití penetrace není všeobecně nutné.

Balení: 310 ml                                                      technický list

Bona R850

Univerzální elastické jednosložkové lepidlo modifikované silanem ISO 17178 (tvrdé elastické), určené pro lepení parket a palubek z masivního dřeva. Ve vytvrzeném stavu je lepidlo, jako běžná parketová lepidla odolné vůči smyku, klade však malý odpor při smršťování podlahových prvků, a proto šetří podklad. Základní nátěr (penetrace) zpravidla není potřebný. Lepidlo je vytvrzováno chemickou reakcí s okolní vlhkostí, doba mezi nanesením a slepením činí asi 40 min. Vzhledem k poměrně vysoké pevnosti je lepidlo vhodné zejména pro masivní parkety.

Balení: 15 kg, 7 kg                                                technický list

Bona Gap Master

Tmelící hmota na bázi akrylátu, bez silikonu, určená k tmelení spár parketových podlah, oblasti zárubní, schodišť apod. Tento tmel je dodáván v 15 různých barevných tónech a po zaschnutí je přelakovatelný všemi druhy parketových laků Bona. Bona Gap Master je tvrdý na povrchu a trvale elastický ve hloubce spáry (15% max. pohybová tolerance), bez rozpouštědel a zápachu.   

Balení: 330 ml                                                      technický list

Bona Mix&Fill

Spárový tmel na vodní bázi. Míchá se s dřevným  brusným prachem vhodného odstínu a hustoty. Používá se k vytmelení spár do šířky 2 mm a jiných menších defektů na dřevěných podlahách. Může být použit pod všechny lakové a olejové sytémy Bona. Umožňuje podlahářům nabídnout kompletní systém na vodní bázi. 

Balení: 5l, 1 l                                                          technický list

Bona Wave 1K

Bona Wave 1K je vodou ředitelný 1-složkový lak určený pro povrchovou úpravu dřevěných podlah v domácnostech. Může být aplikován v kombinaci se základním lakem na vodní bázi, nebo může být aplikován přímo na dřevo.

Balení: 5 l                                                               technický list

Bona Wave 2K

Bona Wave 2K je vodou ředitelný 2-složkový lak pro povrchovou úpravu dřevěných podlah v komerčních prostorech, kde je předpokládaná lehká až střední zátěž.

Balení: 5 l                                                               technický list

 

GDPR: Informace o zpracování odeslaných údajů naleznte na stránce s GDPR informacemi.