renovace podlaha
renovace podlaha

Renovujeme parkety v tanečním sále

Produkty pro renovaci parket v tanečním sále pro povrchovou úpravu a údržbu zakoupíte v prodejnách ZDE

Produkty pro údržbu zakoupíte v síti: BAUHAUS, drogerie DM (Sk) Planeo Elektro (SK), eshopu CZ a eshopu SK

Produkty pro povrchovou úpravu

Bona Traffic HD Anti Slip

Dvousložkový polyuretanový lak na vodní bázi. Má všechny vlastnosti laku Bona Traffic a navíc byl vyvinut ke splnění nejpřísnějších norem na protikluzné vlastnosti podlah na pracovištích a jiných prostorách se zvýšeným rizikem rozlitých tekutin. Vzhledem k vyššímu koeficientu tření, Bona Traffic HD Anti Slip je ideální volbou k ošetření schodišť, podlah v mateřských školkách, kuchyních a podobných lokací. Je extrémně odolný vůči opotřebení a chemikáliím, vysoce odolný proti oděru a stopám po podrážkách bot a škrábancům. Určen k lakování silně zatěžovaných parketových a dřevěných podlah např. v muzeích, koncertních sálech, nákupních centrech nebo na letištích. Dřevo získá díky velmi matnému povrchu svůj přirozený výraz. Splňuje předpisy normy DIN 51130 R10 – bezpečnost proti sklouznutí, je klasifikovaný EC1R pro velmi nízké emise, schválen DIBt pro lepší kvalitu  ovzduší v interiéru, je bez NMP a NEP. VOC 2010 kompatibilní.

Balení: 4,54 l                                   technický list

Bona Traffic HD

Bona Traffic HD je neodolnější vrchní lak na dřevěné podlahy s extrémně rychlou dobu schnutí - po jeho aplikaci může být podlaha použita již po 12 hod. Určeno pro prostory s vysokou zátěží, jako např. hotely, restaurace a letiště a všude tam, kde je vyžadována vysoká odolnost laku a krátká doba schnutí. Lak Bona Traffic HD je na vodní bázi a má velmi slabý odér.

Balení: 4,54 l                                   technický list                            polomat, mat

 

 

Produkty pro ošetření a údržbu dřevěných podlah

Bona Cleaner

Vysoce koncentrovaný, lehce alkalický čistící prostředek, určený k čištění lakovaných dřevěných a korkových podlah. Bona Cleaner lze používat při pravidelném čištění mopem nebo v kombinaci s čistícím strojem. Účinný, nízko-pěnící složení nezanechává mdlé povrchy. Určen pro denní údržbu a hloubkové čištění.

Balení: 5 l, 1 l                                    technický list                     ESHOP 1 L                         ESHOP 5 L

Bona Leštěnka na parkety LESK

Určena k údržbě lakovaných a barevně lakovaných dřevěných podlah. Obnovuje lesk a zároveň zajišťuje ochranu před opotřebením. Lesklý přípravek připravený k okamžitému použití. Je odolný, přidán polyuretan pro lepší odolnost. Obsahuje vosk; složení zaručuje snadné použití a vyrovnaný výsledek; má dobrou odolnost proti stopám po oděru a poškrábání, je rychleschnoucí. K dispozici i v matné variantě.

Balení: 1 litr                                            technický list                              ESHOP

 

GDPR: Informace o zpracování odeslaných údajů naleznte na stránce s GDPR informacemi.