renovace podlaha
renovace podlaha

Renovujeme parkety v tanečním sále

Produkty pro renovaci parket v tanečním sále pro povrchovou úpravu a údržbu zakoupíte v prodejnách ZDE

Produkty pro údržbu zakoupíte v síti: KIKA, HORNBACH, BAUHAUS

Produkty pro povrchovou úpravu

Bona Traffic HD Anti Slip

Dvousložkový polyuretanový lak na vodní bázi. Má všechny vlastnosti laku Bona Traffic a navíc byl vyvinut ke splnění nejpřísnějších norem na protikluzné vlastnosti podlah na pracovištích a jiných prostorách se zvýšeným rizikem rozlitých tekutin. Vzhledem k vyššímu koeficientu tření, Bona Traffic HD Anti Slip je ideální volbou k ošetření schodišť, podlah v mateřských školkách, kuchyních a podobných lokací. Je extrémně odolný vůči opotřebení a chemikáliím, vysoce odolný proti oděru a stopám po podrážkách bot a škrábancům. Určen k lakování silně zatěžovaných parketových a dřevěných podlah např. v muzeích, koncertních sálech, nákupních centrech nebo na letištích. Dřevo získá díky velmi matnému povrchu svůj přirozený výraz. Splňuje předpisy normy DIN 51130 R10 – bezpečnost proti sklouznutí, je klasifikovaný EC1R pro velmi nízké emise, schválen DIBt pro lepší kvalitu  ovzduší v interiéru, je bez NMP a NEP. VOC 2010 kompatibilní.

Balení: 4,54 l                                   technický list

Bona Traffic HD

Bona Traffic HD je neodolnější vrchní lak na dřevěné podlahy s extrémně rychlou dobu schnutí - po jeho aplikaci může být podlaha použita již po 12 hod. Určeno pro prostory s vysokou zátěží, jako např. hotely, restaurace a letiště a všude tam, kde je vyžadována vysoká odolnost laku a krátká doba schnutí. Lak Bona Traffic HD je na vodní bázi a má velmi slabý odér.

Balení: 4,54 l                                   technický list                            polomat, mat

Bona Wave

Dvousložkový polyuretanový vrchní lak na vodní bázi pro povrchovou úpravu dřevěných podlah vystavených vyššímu provoznímu zatížení. Vhodný na sportovní podlahy. Má nízký obsah rozpouštědel, méně než 4%. Splňuje nejpřísnější normy na ochranu životního prostředí, má certifikát DIBt. Lze použít k lakování dříve nalakovaných korkových podlah. Zůstává čírý.

Balení: 5 l                                      technický list                              lesk, polomat, mat

Produkty pro ošetření a údržbu dřevěných podlah

Bona Cleaner

Vysoce koncentrovaný, lehce alkalický čistící prostředek, určený k čištění lakovaných dřevěných a korkových podlah. Bona Cleaner lze používat při pravidelném čištění mopem nebo v kombinaci s čistícím strojem. Účinný, nízko-pěnící složení nezanechává mdlé povrchy. Určen pro denní údržbu a hloubkové čištění.

Balení: 5 l, 1 l                                    technický list                     ESHOP 1 L                         ESHOP 5 L

Bona Leštěnka na parkety LESK

Určena k údržbě lakovaných a barevně lakovaných dřevěných podlah. Obnovuje lesk a zároveň zajišťuje ochranu před opotřebením. Lesklý přípravek připravený k okamžitému použití. Je odolný, přidán polyuretan pro lepší odolnost. Obsahuje vosk; složení zaručuje snadné použití a vyrovnaný výsledek; má dobrou odolnost proti stopám po oděru a poškrábání, je rychleschnoucí. K dispozici i v matné variantě.

Balení: 1 litr                                            technický list                              ESHOP

 

GDPR: Informace o zpracování odeslaných údajů naleznte na stránce s GDPR informacemi.