renovace podlaha
renovace podlaha

Reference podlah - renovace

Zobraz:
24.5.2023
Výměna dubové kantovky v podnikové jídelně. Realizační firma podlahu nalepila pomocí Bona Titanu, podlaha se následně vybrousila a ošetřila 2-složkovým olejem Bona Craft Oil 2K a přelakovala pomocí Bona Traffic HD.
9.3.2020
Rekonstrukce tělocvičny v ZŠ v Plzni. Práce spočívala v demontáži stávající palubkové podlahy, rekonstrukci rozvodů ÚT, následné montáži OSB desek a parketové dubové podlahy z klasických vlysů. Parkety byly položeny na stromeček, přilepeny lepidlem Bona R848T, na hřiště se aplikoval olej Bona Craft Oil 2K Neutral. Na zbytek podlahy byl aplikován Bona Prime Classic s následnou aplikací Bona Traffic HD ve 3 vrstvách.
17.7.2017
Klášter Želiv. Půvabný název, který nese za svým názvem spoustu činností. Podlaha v klášteru byla po dlouhých letech značně opotřebovaná. Byl třeba odborný zásah. Zcela nová pokládka podlahy. Podlahu bylo nutné odborně připravit na pokládku, přilepit pomocí Bona R848, vytmelit pomocí Bona Gap Master a po přebroušení pomocí brusky Bona Belt a Bona Mini Edge už jen aplikovat Bona Hard Hax Oil - Tvrdý voskový olej. Výsledek posuďte sami!
23.1.2017
V základní škole v tělocvičně dosloužila podlaha. Instalace nové podlahy - sportovní palubovky a rošt BOEN, celkové plochy 600 m2 byla hračka. Po dokončení montáže se zaměřilo hřiště, které se přebrousilo diamantovým brusivem Bona Diamond s použitím brusky Bona Flexisand a unašeče Bona Power Drive. Poté se nanesla oranžová barva Bona Sportive Paint a přelakovalo lakem Bona Traffic, pro nejvyšší odolnost povrchu.
3.11.2016
Staré bukové parkety už mali svoju najlepšiu slávu za sebou. Boli značne poškodené a lepené do smoly, na mnohých miestach už nedržali o podklad. Na vyrovnanie poslúžili špeciálne impregnované OSB dosky. Nové dubové parkety boli nalepeny pomocou stroja Bona Optispread vybaveného lepidlom Bona R848. Parkety se vybrúsili, vytmelili medzierky tmelom Mix and Fill Plus, a lakovali základný náter Prime Intense. Ako vrchnú vrstvu, dostal tanečný parket kabát o dvoch náteroch laku Bona Traffic HD polomat.
10.10.2016
Dřevěná podlaha v Zrcadlově síni byla značně opotřebovaná, seschlá. Objekt je využíván k reprezentativním účelům, a tak potřeboval odborný zásah: renovaci. Kazetová dubová podlaha se musela zpevnit pomocí Bona R200, jelikož některé díly kazet byly uvolněné, poté byla plocha vytmelena pomocí Bona Mix and Fill Plus. Pak následoval nátěr olejem Bona Craft Oil 2K a přelakování vysoce odolným vrchním lakem Bona Traffic HD.
14.9.2016
Dlouholetý zákazník firmy Bona si položil do svého nově zrekonstruovaného domu krásné jasanové parkety. Pro jeho povrchovou úpravu chtěl zvolit zajímavý lak. Vybral si Bona White jako základní lak a přelakoval vrchním lakem Bona Wave! Podívejte se na zajímavý výsledek!
2.9.2016
Renovace dřevěné podlahy v Novém Boru v tělocvičně!
14.6.2016
Opotřebovanou podlahu jsme nejprve vyčistili do hloubky pomocí čistícího stroje Bona Power Scrubber a čistícího prostředku Bona Deep Clean Solution. Poté jsme aplikovali olej Bona Craft Oil 2K, který nabízí možnost přelakování pro lepší odolnost podlahy proti opotřebení. Vrchní lak Bona Traffic HD byl zvolen jako nejlepší varianta pro přelakování, pro nejvyšší odolnost podlahy.
23.3.2016
V polovině ledna 2016 zazněl orchestr brusek ve Smetanově síni v Obecním domě v Praze. Celková renovace prken z borovice o rozloze 150 m2 plochy trvalo pouhých 36 hodin práce! Poté hned byla podlaha uvedena do provozu pro dlouho očekávanou akci. Jak práce probíhala posuďte na fotografiích.
Zobraz:
GDPR: Informace o zpracování odeslaných údajů naleznte na stránce s GDPR informacemi.