renovace podlaha
renovace podlaha

Certifikovaný podlahář Bona

Jen pár kroků od renovace dřevěné podlahy

Najít šikovného podlaháře není snadné. Takového, který odvede skvělou práci a zajistí, aby vaše podlaha vypadala co nejlépe. Když dřevěnou podlahu svěříte certifikovanému podlaháři společnosti Bona, poradí vám, jak budete potřebovat, provede vás celým procesem renovace a pomůže vám dosáhnout výsledku, který odráží váš styl. Zde najdete stručný návod krok za krokem celého procesu renovace.

Krok 1: Domluvte si schůzku s podlahářem

Projděte všechny možnosti

Domluvte si osobní schůzku s certifikovaným podlahářem společnosti Bona. Řekněte mu, jaká je vaše představa a on pečlivě zváží vaše možnosti a pomůže vám vybrat perfektní povrchovou úpravu a barvy, které odpovídají vašemu stylu. Bez ohledu na to, jestli chcete rychlé a snadné oživení nebo velkou přeměnu, se službami údržby programu Zlato, Stříbro nebo Bronz společnosti Bona je možná jakákoliv přeměna podlahy.

Údržba Zlato – kompletní renovace

Když je podlaha značně poškozená nebo zažloutlá, s hlubokými škrábanci a celkově působí mdlým dojmem, naši certifikovaní podlaháři Bona vám doporučí Údržbu Zlato. Jedná se o kompletní obnovu krásy a ochrany podlahy. Je to jako byste si pořídili zcela novou podlahu, s neomezenými možnostmi!

Údržba Stříbro – pro delší životnost podlahy

Když je vrchní vrstva povrchu dřevěné podlahy znečištěná nebo drobně poškrábaná, údržba Stříbro efektivně obnoví její původní krásu. Údržba Stříbro je skvělou alternativou ke kompletní renovaci, která přináší méně náročnou práci s nižšími náklady.

Údržba Bronz – krátká odstávka provozu

Údržba Bronz představuje nový efektivní způsob, jak zachovat krásu vaší dřevěné podlahy a během chvilky oživit nevzhlednou dřevěnou podlahu. Toto rychlé oživení přináší skvělé výsledky, než bude zapotřebí samotná renovace podlahy. Podlahu můžete opět používat již za půl pracovního dne nebo ještě dříve.

Krok 2: Pusťte se do práce

Odpočívejte a těšte se z perfektního výsledku

Jakmile budete připraveni na renovaci, certifikovaný podlahář společnosti Bona se postará o všechno až do nejmenšího detailu. Pomocí bezprašného broušení a produktů s nízkým obsahem rozpouštědel a rychleschnoucích laků na vodní bázi budou vaše zrenovované podlahy čisté, bezpečné a připravené k použití během jednoho dne

Unikátní bezprašné broušení

Naši podlaháři Bona nabízejí bezprašné broušení, takže nebudete muset nic zakrývat. Ani nic sundávat. Ani nic čistit odshora dolů, když práci dokončí. Vzduch, který bruska vypouští, bude čistější než ten, který nasává, a to díky vzduchovým filtrům HEPA. Už žádný prach!

Bezpečné laky na vodní bázi

Certifikovaní podlaháři Bona používají laky na vodní bázi s velmi nízkým obsahem rozpouštědel, které nezanechávají silný zápach. Během renovace podlahy můžete zůstat doma a již krátce po jejím skončení se můžete v ponožkách po podlaze klouzat.

Krok 3: Renovace

Přidaná osobitost, teplo a hodnota

Když certifikovaný podlahář Bona dokončí práci, budete mít nádhernou dřevěnou podlahu, která vašemu domovu přinese osobitost, teplo a hodnotu. Rozdíl je zřejmý. Dřevěné podlahy se časem poškrábou, znečistí nebo začnou působit zašlým dojmem, zejména na frekventovaných místech. Ale díky unikátní a hladké povrchové úpravě společnosti Bona zkušený podlahář snadno opraví poškození a vrátí dřevu ztracený lesk a barvu. Váš domov se promění a oživí jako mávnutím kouzelného proutku. Zde vidíte skvělý příklad toho, jak obrovský rozdíl může vzniknout při renovace podlahy.
GDPR: Informace o zpracování odeslaných údajů naleznte na stránce s GDPR informacemi.