renovace podlaha
renovace podlaha

Údržba všech typů podlah

Produkty pro údržbu a čištění všech typů podlah - HOBBY

Bona Spray Mop - na dřevěné podlahy                                 VÍTĚZ TESTU ČISTÍCÍCH PROSTŘEDKU

Speciálně vyvinut pro dřevěné, laminátové a korkové podlahy, ale může být použit k čištění všech typů podlah. Snadno se ovládá, nezanechává nepříjemné a mdlé skvrny, je šetrný k životnímu prostředí, pH neutrální. Stačí nasprejovat na podlahu a setřít mopem. Mop s otočnou hlavou dosáhne do těžce dostupných míst. Náplň je znovu doplnitelná. Buď vyjměte a vyměníte za 0,85 l nebo jednoduše použijte 4l ekonomické balení. Neředí se. Doplňte Bona Čistič na parkety. Jiný čistící prostředek konkurenční značky nedoporučujeme! Tryska se může zalepit!                                          

Čistící sada obsahuje:
•  Bona Spray Mop (mop se sprejem)
•  Bona Čistič na parkety (0,85 l, náplň připravená k okamžitému použití)                            
•  Bona Cleaning Pad (modrá pratelná utěrka z mikrovlákna - prát bez aviváže)

Balení: 1 ks v krabici                      technický list                             ESHOP 

Bona Spray Mop Motion

Pomocí vibrační technologie nabízí efektivní čištění všech typů podlah. Stačí jen nastříkat čistič na podlahu, zmáčnout tlačítko a jednoduše setřít. Spray Mop Motion využívá sonický pohyb (stejné vibrace jako při čištění zubů zubním kartáčkem) k odstranění znečištěných zaschlých skvrn na podlaze pomocí vibrací. Při čištění podlahy stačí šlápnout na tlačítko umístěném vespod mopu a hlava mopu začne jemně vibrovat. Mop funguje na 4 AA baterie. Mop s otočnou hlavou dostáhne i do těžce přístupných míst. Jiný čistící prostředek konkurenční značky nedoporučujeme! Tryska se může zalepit! 

Čistící sada obsahuje:
•  Bona Spray Mop Motion (mop se sprejem)
•  Bona Čistič na parkety (0,97 l, náplň připravená k okamžitému použití)                            
•  Bona Cleaning Pad (modrá pratelná utěrka z mikrovlákna - prát bez aviváže)

Balení: 1 ks                                  technický list                                  ESHOP

Bona Čistič na parkety - 0,85 l náplň                                      VÍTĚZ TESTU ČISTÍCÍCH PROSTŘEDKU

Náhradní náplň do Bona Spray Mopu nebo Bona Spray Mop Motion. Pomocí Bona Spray Mopu můžete velmi snadno udržovat vaše podlahy krásné a bezpečné. Bona Čistič na parkety náplň je určena speciálně k čištění lakovaných dřevěných, olejovaných, voskovaných i korkových podlah. Prostředek je připraven k okamžitému použití. Náplň jednoduše zasunete do Bona Spray Mopu, nastříkáte na podlahu a setřete mopem. Náplň lze doplnit Bona Čističem na parkety (4litrová náplň). Připraven k okamžitému použití, neředit.
  
Balení: 0,85 l                                 technický list                            ESHOP

Bona Čistič na parkety - 4 l ekonomické balení                     VÍTĚZ TESTU ČISTÍCÍCH PROSTŘEDKU

Náhradní náplň do Bona Spray Mopu nebo Bona Spray Mop Motion. Pomocí Bona Spray Mopu můžete velmi snadno udržovat vaše podlahy krásné a bezpečné. Bona Čistič na parkety náplň je určena speciálně k čištění lakovaných dřevěných, olejovaných, voskovaných i korkových podlah. Prostředek je připraven k okamžitému použití. Náplň 4 litry jednoduše přelijete do nádoby 0,85 l náplně. Připraven k okamžitému použití, neředit.
  
Balení: 4 l                                       technický list                             ESHOP

Bona Spray Mop - na laminátové podlahy, keramickou dlažbu                                                                

Slouží k velmi rychlému čištění a údržbě všech typů tvrdých podlahovin jako jsou keramické dlažby, marmolea, vinylu, PVC, kamene apod. Snadno se ovládá, nezanechává nepříjemné a mdlé skvrny, je šetrný k životnímu prostředí, pH neutrální. Stačí nasprejovat na podlahu a setřít mopem. Mop s otočnou hlavou dosáhne do těžce dostupných míst. Náplň je znovu doplnitelná. Buď vyjměte a vyměníte za 0,85 l nebo jednoduše použijte 4l ekonomické balení. Neředí se. Doplňte Bona Čistič na laminátové podlahy a dlaždice. Jiný čistící prostředek konkurenční značky nedoporučujeme! Tryska se může zalepit!                                          

Čistící sada obsahuje:
•  Bona Spray Mop (mop se sprejem)
•  Bona Čistič na laminátové podlahy a dlaždice (0,85 l, náplň připravená k okamžitému použití)                            
•  Bona Cleaning Pad (modrá pratelná utěrka z mikrovlákna - prát bez aviváže)

Balení: 1 ks v krabici                        technický list                          ESHOP         

Bona Čistič na laminátové podlahy a dlaždice - 1 l ve spreji                                     

Určen speciálně k čištění všech typů tvrdých podlahovin jako jsou keramické dlažby, marmolea, vinylu, PVC, kamene apod. Je připraven k okamžitému použití, jednoduše jej nastříkáte na podlahu a setřete mopem. Je pH neutrální. Díky speciálnímu složení nevytváří šmouhy, nezanechává skvrny a přitom účinně odstraňuje nečistoty a špínu. Bona Čistič na laminátové podlahy a dlaždice je kompatibilní s Bona Leštěnkou na laminátové podlahy a dlaždice.

Balení: 1 litr ve spreji                      technický list                            ESHOP

Bona Čistič na laminátové podlahy a dlaždice - 0,85 l náplň                                     

Náhradní náplň do Bona Spray Mopu nebo Bona Spray Mop Motion. Pomocí Bona Spray Mopu můžete velmi snadno udržovat vaše podlahy krásné a bezpečné. Bona Čistič na laminátové podlahy a dlaždice je určena speciálně k čištění všech typů tvrdých podlahovin jako jsou keramické dlažby, marmolea, vinylu, PVC, kamene apod. Prostředek je připraven k okamžitému použití. Náplň jednoduše zasunete do Bona Spray Mopu, nastříkáte na podlahu a setřete mopem. Náplň lze doplnit Bona Čističem na laminátové podlahy a dlaždice (4litrová náplň). Připraven k okamžitému použití, neředit.
  
Balení: 0,85 l                                 technický list                            ESHOP

Bona Čistič na laminátové podlahy a dlaždice - 4 l ekonomické balení                   

Náhradní náplň do Bona Spray Mopu nebo Bona Spray Mop Motion. Pomocí Bona Spray Mopu můžete velmi snadno udržovat vaše podlahy krásné a bezpečné. Bona Čistič na laminátové podlahy a dlaždice je určen speciálně k čištění všech typů tvrdých podlahovin jako jsou keramické dlažby, marmolea, vinylu, PVC, kamene apod. Prostředek je připraven k okamžitému použití. Náplň 4 litry jednoduše přelijete do nádoby 0,85 l náplně. Připraven k okamžitému použití, neředit.
  
Balení: 4 l                                       technický list                            ESHOP

  

Bona Čistič na olejované podlahy - 1 l

Snadno použitelný, bezpečný a účinný čisticí prostředek na olejované dřevěné podlahy. Čistí a zároveň nasycuje povrch podlahy pro zajištění jeho lepší ochrany. Je tvrdý k nečistotám a jemný k podlaze. Účinné a snadné použití - jen nasprejuj na podlahu a setři mopem. Kompletní biologická odbouratelnost.

Balení: 1 l ve spreji                                 technický list                             ESHOP

MAT

Bona Leštěnka na parkety MAT

Určena k údržbě lakovaných a barevně lakovaných dřevěných podlah. Obnovuje mat a zároveň zajišťuje ochranu před opotřebením. Matný přípravek připravený k okamžitému použití. Je odolný, přidán polyuretan pro lepší odolnost. Obsahuje vosk; složení zaručuje snadné použití a vyrovnaný výsledek; má dobrou odolnost proti stopám po oděru a poškrábání, je rychleschnoucí. K dispozici i v lesklé variantě.

Balení: 1 litr                                            technický list                             ESHOP

LESK

Bona Leštěnka na parkety LESK

Určena k údržbě lakovaných a barevně lakovaných dřevěných podlah. Obnovuje lesk a zároveň zajišťuje ochranu před opotřebením. Lesklý přípravek připravený k okamžitému použití. Je odolný, přidán polyuretan pro lepší odolnost. Obsahuje vosk; složení zaručuje snadné použití a vyrovnaný výsledek; má dobrou odolnost proti stopám po oděru a poškrábání, je rychleschnoucí. K dispozici i v matné variantě.

Balení: 1 litr                                            technický list                              ESHOP

Bona Leštěnka na laminátové podlahy a dlaždice

Přípravek připravený k okamžitému použití. Určena k údržbě tvrdých podlahovin – laminátu, vinylu, linolea, dlaždic bez glazury (keramických, kamenných), kamene a mramoru. Dodává podlaze nový lesklý vzhled a zároveň zajišťuje ochranu před opotřebením. Důležité! Před použitím vyzkoušejte na části podlahy přilnavost prostředku. Nepoužívejte na navoskované nebo naolejované podlahy. Nanášejte při pokojové teplotě 18-25°C. Obsahuje vosk, složení zaručuje snadné použití a vyrovnaný výsledek, přidán polyuretanem pro delší životnost, dobrá odolnost proti stopám po oděru a poškrábání.

Balení: 1 litr                                           technický list                                ESHOP

Bona Osvěžovač olejovaných podlah

Výrazně usnadňuje údržbu dřevěných podlah napuštěných olejem a pro podlahy ošetřené tvrdým voskovým olejem. Jednoduše nastříkejte přípravek na povrch a pak povrch setřete. Bona Osvěžovač olejovaných podlah nevyžaduje žádné strojové leštění. Je vyroben na vodní vázi a je prakticky bez zápachu. Je odolný, vyroben z čistého polyuretanu s vysokým leskem, nabízí snadné a bezpečné použití, neředí se.

Balení: 1 litr                                           technický list                              ESHOP

Mikrovláknové utěrky pro snadný úklid podlah

Bona Cleaning Pad - mikrovláknová utěrka modrá

Určena pro čistící prostředek, uchycuje se na Bona Spray Mop nebo Bona Spray Mop Motion suchým zipem umístěným zespod na mopu. Zaručuje rychlé schnutí, nepoškrábe podlahu. Možné prát v pračce bez přidání aviváže! Vydrží až 300 vyprání.

Balení: 1ks                                          ESHOP

Bona Applicator Pad - mikrovlánová utěrka žlutá

Určena pro aplikaci leštěnek, uchycuje se na Bona Spray Mop nebo Bona Spray Mop Motion suchým zipem umístěným zespod na mopu. Nepoškrábe podlahu. Možné prát v pračce bez přidání aviváže! Vydrží až 300 vyprání.

 Balení: 1 ks                                        ESHOP

Bona Dusting Pad - mikrovláknová utěrka bílá

Určena pro běžné denní čištění suchou metodou (bez použití čistícího prostředku). Je antistatická (prachovka). Výborně přitahuje alergeny v domácnosti, jako chlupy od domácích zvířátek, vlasy apod. Možné prát v pračce bez přidání aviváže. Vydrží až 300 vyprání.

 Balení: 1ks                                        ESHOP

Profesionální údržba podlah 

Bona Polish LESK

Údržbový produkt na vodní bázi navržen speciálně pro lakované dřevěné podlahy, ale lze použít na různé druhy podlah (včetně lakovaných podlah, laminátových podlah, linolea, PVC nebo na keramickou dlažbu). Je posílen polyuretanovou složkou, která zanechává mimořádně odolnou vrstvu na podlaze proti opotřebení, a tak je vhodný pro použití pro bytové i komerční prostory. Bona Polish lesk dává povrchu nový lesk a trvalou ochranu proti opotřebení. Má vynikající rozliv pro skvělý výsledný efekt. Má protikluzné vlastnosti dle normy DIN 18032:2

Balení: 5 l, 1 l                                 technický list                     ESHOP 1 L                      ESHOP 5 L

Bona Polish MAT

Údržbový produkt na vodní bázi navržen speciálně pro lakované dřevěné podlahy. Je posílen polyuretanovou složkou, která zanechává mimořádně odolnou vrstvu na podlaze proti opotřebení, a tak je vhodný pro použití pro bytové i komerční prostory. Bona Polish mat dává povrchu nový mat a trvalou ochranu proti opotřebení. Má vynikající rozliv pro skvělý výsledný efekt.

Balení: 5 l, 1 l                                   technický list                     ESHOP 1 L                      ESHOP 5 L

Bona Freshen Up

Ochranná vrstva na vodní bázi pro většinu lakovaných podlah a hotových parket, jak v komerčních prostorách, tak i v domácnostech. Oživuje poškrábané a mdlé povrchy a dodává jim vzhled nově nalakovaných spolu s navazující ochranou proti opotřebení. Je na polyuretanové bázi = nádherná ochranná kvalita; bez obsahu vosků. V budoucnu dovoluje aplikaci profesionálního laku. Splňuje požadavky EN 14904-2006 a DIN 18032-2 na protikluz.

Balení: 5 l, 1 l                                 technický list                        ESHOP 1 L                         ESHOP 5 L

Bona Cleaner

Vysoce koncentrovaný, lehce alkalický čistící prostředek, určený k čištění lakovaných dřevěných a korkových podlah. Bona Cleaner lze používat při pravidelném čištění mopem nebo v kombinaci s čistícím strojem. Účinný, nízko-pěnící složení nezanechává mdlé povrchy. Určen pro denní údržbu a hloubkové čištění.

Balení: 5 l, 1 l                                    technický list                     ESHOP 1 L                         ESHOP 5 L

Bona Wax Oil Refresher

Produkt pro údržbu dřevěných podlah ošetřených Bona Hard Wax Oil (Tvrdým voskovým olejem), ale může být také použitý na Bona Craft Oil pro zvýšení ochrany proti vodě a rozlitým tekutinám. Bona Wax Oil Refresher je koncentrát přírodních olejů a vosků, které obsahují méně než 2% rozpouštědel. Nabízí jednoduchou aplikaci, je rychlechnoucí, má nízký obsah rozpouštědel a je téměř bez zápachu. Bezpečný pro použití na dětské hračky a kuchyňské pracovní desky dle normy EN 71-3

Balení: 1 l                                       technický list                              ESHOP

 

GDPR: Informace o zpracování odeslaných údajů naleznte na stránce s GDPR informacemi.