renovace podlaha
renovace podlaha

Čistící prostředky pro všechny typy podlah

video Bona Spray Mop

Dřevěné lakované, olejované podlahy

Přirozený růst a struktura dřeva dodávají dřevěným lakovaným a olejovaným podlahám jejich zvláštní ráz. Díky lakování ve třech vrstvách jsou chráněny proti vniknutí nečistot a tekutin. Čištění i údržba jsou proto jednoduché a nevyžadují větší námahu. Nepoužívejte ocelové drátěnky, agresivní rozpouštědla a silně alkalické přípravky, které by mohly lakový film poškodit. Důležité pro dlouhou životnost laku je instalace kvalitních a účinných čistících zón před vchodem  do místnosti. Nohy nábytku doporučujeme opatřit plstěnými podložkami. 

 

Čištění podlah může být tak snadnéZásady správného ošetřování


Po nově nalakovaných dřevěných podlahách se nesmí chodit dříve než příští den. Čím více budete lakovanou podlahu v prvních dnech šetřit, tím delší bude životnost laku. Plné zatížení po 8–14 dnech. V prvním týdnu provádějte  čištění jen nasucho (účinným vysavačem) a nepokládejte koberce. Nábytek a jiné těžké předměty domácího zařízení vnášejte opatrně. Před prvním silnějším zatížením je nutná údržba.

V závislosti na stupni provozního zatížení podléhá lakový film přirozenému opotřebení. Proto je bezpodmínečně nutné pravidelné ošetřování. Když je lakový film prochozený, je nutné podlahu přebrousit a znovu nalakovat. Lakování je řemeslná práce. Tím je podmíněno i to, že se na povrchu mohou objevit drobné vady, například prachové částice. To ovšem nemá žádný vliv na trvanlivost podlahy. Při použití židlí s kolečky doporučujeme použití vhodných podložek (tzv. chairmate) a nohy mobilního nábytku opatřit plstěnými podložkami. Pozn.: k čištění podlahy se nedoporučuje nářadí, které působí na lak abrazivně. 

 

Bona Spray Mop - kompletní systém pro ošetření všech typů podlah

Bona Spray Mop pro moderní ženy v domácnostech je rychlý, snadný a účinný prostředek na dřevěné podlahy, laminátové a korkové podlahy, ale může být použit pro čištění všech typů podlah, který nezanechává nepříjemné a mdlé stopy po čištění. Je odolný a má ergonomický tvar. Dosáhne i do těžce přístupných míst. K čištění nepotřebujete vodu, ani kyblík a prostředek rozpouštěný ve vodě, který na rozdíl od Bona Spray Mopu roztírá špínu, která se tak nahromadí v kýbli postupným ždímáním hadry. Mikrovláknová utěrka přichycená na Bona Spray Mopu tzv. "uzamkne" špínu do utěrky, která je tak součástí mopu a neroztírá usazenou špínu na podlaze. Uvědomte si, že při použití nadměrného množství vody u běžných čističů používáte přiliš velké množství vody, které dřevěné podlaze škodí. Bona Spray Mop si dávkujete dle své vlastní potřeby a podlaha tím netrpí. 

Bona Spray Mop - na dřevěné podlahy                                 VÍTĚZ TESTU ČISTÍCÍCH PROSTŘEDKU

Speciálně vyvinut pro dřevěné, laminátové a korkové podlahy, ale může být použit k čištění všech typů podlah. Snadno se ovládá, nezanechává nepříjemné a mdlé skvrny, je šetrný k životnímu prostředí, pH neutrální. Stačí nasprejovat na podlahu a setřít mopem. Mop s otočnou hlavou dosáhne do těžce dostupných míst. Náplň je znovu doplnitelná. Buď vyjměte a vyměníte za 0,85 l nebo jednoduše použijte 4l ekonomické balení. Neředí se. Doplňte Bona Čistič na parkety. Jiný čistící prostředek konkurenční značky nedoporučujeme! Tryska se může zalepit!                                          

Čistící sada obsahuje:
•  Bona Spray Mop (mop se sprejem)
•  Bona Čistič na parkety (0,85 l, náplň připravená k okamžitému použití)                            
•  Bona Cleaning Pad (modrá pratelná utěrka z mikrovlákna - prát bez aviváže)

Balení: 1 ks v krabici                      technický list                             ESHOP                         VIDEO zde

 

Rádio Jemné SK - Bona Spray Mop 1 - poslechněte si - TESTOVALI POSLUCHAČI 1. Klikněte ZDE.

Rádio Jemné SK - Bona Spray Mop 2 - poslechněte si - TESTOVALI POSLUCHAČI 2. Klikněte ZDE.

Bona Spray Mop Motion - síla sonického pohybu

Pomocí vibrační technologie nabízí efektivní čištění všech typů podlah. Stačí jen nastříkat čistič na podlahu, zmáčnout tlačítko a jednoduše setřít. Spray Mop Motion využívá sonický pohyb (stejné vibrace jako při čištění zubů zubním kartáčkem) k odstranění znečištěných zaschlých skvrn na podlaze pomocí vibrací. Při čištění podlahy stačí šlápnout na tlačítko umístěném vespod mopu a hlava mopu začne jemně vibrovat. Mop funguje na 4 AA baterie. Mop s otočnou hlavou dostáhne i do těžce přístupných míst. Jiný čistící prostředek konkurenční značky nedoporučujeme! Tryska se může zalepit! 

Čistící sada obsahuje:
•  Bona Spray Mop Motion (mop se sprejem)
•  Bona Čistič na parkety (0,97 l, náplň připravená k okamžitému použití)                            
•  Bona Cleaning Pad (modrá pratelná utěrka z mikrovlákna - prát bez aviváže)

Balení1: 1 ks v krabici                     technický list                                  ESHOP

Bona Spray Mop - na laminátové podlahy, keramickou dlažbu                                                                

Slouží k velmi rychlému čištění a údržbě všech typů tvrdých podlahovin jako jsou keramické dlažby, marmolea, vinylu, PVC, kamene apod. Snadno se ovládá, nezanechává nepříjemné a mdlé skvrny, je šetrný k životnímu prostředí, pH neutrální. Stačí nasprejovat na podlahu a setřít mopem. Mop s otočnou hlavou dosáhne do těžce dostupných míst. Náplň je znovu doplnitelná. Buď vyjměte a vyměníte za 0,85 l nebo jednoduše použijte 4l ekonomické balení. Neředí se. Doplňte Bona Čistič na laminátové podlahy a dlaždice. Jiný čistící prostředek konkurenční značky nedoporučujeme! Tryska se může zalepit!                                          

Čistící sada obsahuje:
•  Bona Spray Mop (mop se sprejem)
•  Bona Čistič na laminátové podlahy a dlaždice (0,85 l, náplň připravená k okamžitému použití)                            
•  Bona Cleaning Pad (modrá pratelná utěrka z mikrovlákna - prát bez aviváže)

Balení: 1 ks v krabici                        technický list                          ESHOP    

 

Rádio Jemné SK - Bona Spray Mop 1 - poslechněte si - TESTOVALI POSLUCHAČI 1. Klikněte ZDE.

Rádio Jemné SK - Bona Spray Mop 2 - poslechněte si - TESTOVALI POSLUCHAČI 2. Klikněte ZDE.

    

 

Bona Leštěnka na parkety je na vodní bázi, založena na polyuretanové technologii pro údržbu všech nevoskovaných, lakovaných podlah, které jsou mdlé, poškrabané nebo vykazují známky opotřebení. Přípravek obnovuje krásu dřevěných podlah a staré podlahy vypadají znovu jako nové. Na podlahu se aplikuje žlutou utěrkou na mopu. Dodává se ve variatně LESK, MAT. Bona Leštěnka na laminátové podlahy a dlaždice bnovuje krásu tvrdých podlahovin a staré podlahy vypadají znovu jako nové. Na podlahu se aplikuje žlutou utěrkou na mopu.

Podlaha před použitím a po použití Bona Leštěnky na parkety.

Podlaha před aplikací Bona Leštěnky na parkety Podlaha ošetřená Bona Leštěnky na parkety

 

Naše čistící prostředky si můžete zakoupit u našich prodejních partnerů i po jednotlivých kusech.
V současné době nabízíme všem našim zákazníkům a především ženám možnost zakoupení Bona Spray Mopu včetně příslušenství v internetovém shopu na www.bonaspraymop.com.  

 

GDPR: Informace o zpracování odeslaných údajů naleznte na stránce s GDPR informacemi.