renovace podlaha
renovace podlaha

Renovujeme parkety v kanceláři

Produkty pro kanceláře pro povrchovou úpravu a údržbu zakoupíte v prodejnách ZDE

Produkty pro údržbu zakoupíte v síti: BAUHAUS, drogerie DM (Sk) Planeo Elektro (SK), eshopu CZ a eshopu SK.

Produkty pro povrchovou úpravu

Bona Mega

Bona Mega je určen pro malé obchody, kanceláře, hotelové pokoje a samozřejmě jako nejlepší volba laku pro domácnost. Inovační, na vodní bázi, 1-složkový lak, který při kontaktu s kyslíkem zesítňuje v kvalitu 2-složkového laku. Není třeba míchat s další složkou, je připraven ihned k použití. Vhodné na podlahové vytápění a prkenné podlahy.

Balení: 5 l, 1 l                                     technický list                           lesk, polomat, mat, extra mat

Bona Traffic HD Anti Slip

Nejtvrdší lak na dřevěné podlahy vystavené extrémnímu opotřebení, který nabízí naprosto nejrychlejší schnutí podlahy. Lak umožňující plný provoz již po pouhých 12 hodinách. Bona Traffic HD Anti-slip má všechny vlastnosti jako Bona Traffic HD, ale navíc splňuje nejvyšší standardy protiskluznosti i v komerčních prostorech, na schodištích, či jiných místech se zvýšeným rizikem rozlití tekutin a uklouznutí. Zdokonalený, průhledný a nežloutnoucí lak na dřevěné podlahy.

Balení: 4,95 l                                     technický list                    

Bona Traffic HD

Bona Traffic HD je neodolnější vrchní lak na dřevěné podlahy s extrémně rychlou dobu schnutí - po jeho aplikaci může být podlaha použita již po 12 hod. Určeno pro prostory s vysokou zátěží, jako např. hotely, restaurace a letiště a všude tam, kde je vyžadována vysoká odolnost laku a krátká doba schnutí. Lak Bona Traffic HD je na vodní bázi a má velmi slabý odér.

Balení: 4,54 l                                   technický list                             polomat, mat

Bona Traffic Natural

Přírodní dřevo je vskutku krásné, vyjímečné. Vrchní lak Bona Traffic Natural uzavře a ochrání dřevěnou podlahu a přitom si zachovává vzhled a pocit přírodního vybroušeného dřeva. Na dotek působí spíše jako jemně surově zbroušené dřevo. Pro pocit a vzhled surového dřeva nejprve aplikujte jednu vrstvu základního laku Bona White, poté aplikujte vrchní lak Bona Traffic Natural. Bona Traffic Natural je na bázi unikátního složení laku Traffic, která zaručuje dlouhodobou trvanlivost a spolehlivý výsledek.

Balení: 4,5 litru                               technický list

Bona Hard Wax Oil (Tvrdý voskový olej)

Bona Hard Wax Oil dodává dlouhotrvající ochranu povrchu s výbornou odolností proti opotřebení, šmouhám a tekutinám. Vytváří teplý vzhled naolejované podlahy a zároveň i odolný povrch proti poškození. Povrch lze lokálně opravit a je snadný pro údržbu. Bona Hard Wax Oil je velmi hodný pro podlahy s podlahovým vytápěním. Snižuje riziko bočního slepení hran. Je bezpečný pro použití na dětské hračky a kuchyňské pracovní desky podle normy EN 71-3.

Balení: 10 l, 2,5 l, 1 l                       technický list                             polomat, mat

 

                

Bona Craft Oil 2K

Výkon, všestrannost a vzhled. Vytvořte si okouzlující vzhled a pocit olejované podlahy s ochranou laku. Bona Craft Oil 2K je unikátní směs rostlinných olejů, která pomocí urychlovače zkracuje dobu schnutí a zlepšuje odolnost proti opotřebení. Je vhodný k ošetření různých dřevin včetně problematických dřevin jako je iroko, jatoba, třešeň, ořech, dub kouřový, pařený buk apod. Je odolný vodě a nečistotám a může se lehce zatížit již po 8 hodinách od aplikace. Možnost nanesení oleje pomocí špachtle nebo válečku. Široká možnost použití. Má velmi nízký obsah rozpouštědel, nabízí možnost lokální opravy. Všechny barevné varianty je možno míchat mezi sebou včetně neutrálního odstínu. Možnost přelakování lakem Bona Traffic, Bona Traffic HD a Bona Traffic Naturale. Podle normy EN71-3 je vhodný na hračky.

Barvy: Neutral – přírodní / Graphite – grafit / Frost - led / Ash – popel / Umbra - hnědá / Clay – jíl / Misty / Driftwood / Provincial

Balení: 1,25 l                                  technický list                                 brožura

 

 

Produkty pro ošetření a údržbu

Bona Freshen Up

Ochranná vrstva na vodní bázi pro většinu lakovaných podlah a hotových parket, jak v komerčních prostorách, tak i v domácnostech. Oživuje poškrábané a mdlé povrchy a dodává jim vzhled nově nalakovaných spolu s navazující ochranou proti opotřebení. Je na polyuretanové bázi = nádherná ochranná kvalita; bez obsahu vosků. V budoucnu dovoluje aplikaci profesionálního laku. Splňuje požadavky EN 14904-2006 a DIN 18032-2 na protikluz.

Balení: 5 l, 1 l                                 technický list                        ESHOP 1 L                         ESHOP 5 L

Bona Cleaner

Vysoce koncentrovaný, lehce alkalický čistící prostředek, určený k čištění lakovaných dřevěných a korkových podlah. Bona Cleaner lze používat při pravidelném čištění mopem nebo v kombinaci s čistícím strojem. Účinný, nízko-pěnící složení nezanechává mdlé povrchy. Určen pro denní údržbu a hloubkové čištění.

Balení: 5 l, 1 l                                    technický list                  ESHOP 1 L                         ESHOP 5 L

Bona Wax Oil W

Bona Wax Oil W je produkt pro údržbu dřevěných podlah ošetřených Bona Hard Wax Oil (Tvrdým voskovým olejem), ale může být také použitý na Bona Craft Oil pro zvýšení ochrany proti vodě a rozlitým tekutinám. Bona Wax Oil W je koncentrát přírodních olejů a vosků, které obsahují méně než 2% rozpouštědel.

Balení: 1 l                                       technický list                              ESHOP

GDPR: Informace o zpracování odeslaných údajů naleznte na stránce s GDPR informacemi.