renovace podlaha
renovace podlaha

Údržba a péče o dřevěné podlahy

   

VIDEA. Kliknutím na banner se přesměrujte na Youtube. Bona Home systém vám ukáže postup krok za krokem jak si zrenovovat podlahu svépomocí. Bona Spray Mop  je nejlepším pomocníkem v domácnosti. Díky kvalitnímu čistícímu prostředku, systému nastříkej a setři a mikrovláknové utěrce přichycené na mopu je úklid všech typů podlah velmi snadný. Podlaha je suchá během chvilky a mop dosáhne i do těžce přístupných míst.

 

Podlaha a její ošetření a údržba

Jak správně ošetřit podlahu, aby vypadala dlouho svěží a krásná? Masivní dřevěná podlaha, ošetřená lakem, olejem či tvrdým voskovým olejem je neocenitelnou součástí domova, která vyzařuje pocit jistoty skutečného bydlení. Přinesli jsme si domů kousek přírody. Bydlení v takovém prostředí je zdravé a vytváří teplo domova.

Ať už se jedná o jakoukoliv podlahu, i ta, která je ošetřovaná pravidelně, každá podlaha podléhá podle druhu namáhání přirozenému opotřebení. Aby povrch podlahy vydržel dlouho krásný jak na dotek, tak na pohled, je třeba dodržovat několik pravidel správné údržby. Zvolte vždy správný čisticí prostředek, který je speciálně určen pro daný typ podlah. Uvědomte si, že například dřevěná podlaha může nadměrným použitím vody nabobtnat, zvlnit se. Podlahu vždy před čištěním vyluxujte. Vyhnete se tak podrápanému povrchu, vlivem kamínků a drobných nečistot, které donesly dovnitř místnosti jak děti na botách, tak vaši domácí mazlíčci na packách. Pravidelně jim také zastřihávejte drápky. Nevybírejte si univerzální saponáty! Úklidem typu kyblík – voda jen roztíráte usazenou špínu na podlaze, nečistíte podlahu!

 

4 tipy údržby dřevěných podlah

Údržba

ÚDRŽBA - JEDNODUCHÁ RUTINA

Klíčem ke krásnému vzhledu podlah je pravidelný úklid a údržba. Bona nabízí čistící prostředky pro efektivní čištění podlah. Produkty Bona povrch podlah nepoškodí a nemají negativní vliv na životní prostředí. Rychlé a okamžité řešení s vynikajícím výsledkem. Čištění podlah nebylo nikdy snadnější.

JEDNODUCHÉ A EFEKTIVNÍ

PRODUKTY ZDE >>

 

Hloubkové čištění

HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ - OŽIVENÍ A OBNOVENÍ 

Každá podlaha se časem opotřebovává. Na podlaze se objevují skvrny, zbytky usazených nečistot, různorodá zabarvení. Aplikací přípravku Bona Deep Clean Solution, v kombinaci s čistícím strojem Bona PowerScrubber oživíte vzhled dřevěných podlah. Není nutná renovace, ale pouze vyčištění podlahy, s velmi krátkou odstávkou provozu.

ČIŠTĚNÍ DO HLOUBKY

CHCI VÍCE INFORMACÍ, HLEDÁM PODLAHÁŘE ZDE >>

 

Ochrana povrchu

OCHRANA POVRCHU - NAVRÁCENÍ LESKU

Opakované hloubkové čištění podlah může postupem času „zmatnit“ vzhled a kvalitu povrchu podlah. Nová ochranná vrstva leštěnky obnoví původní lesk a prodlouží životnost podlah. Bezpečně, rychle a snadno. Přípravky společnosti Bona obnoví vzhled podlah a navrátí jim jejich původní krásu. Bona Hloubkové čištění a následná ochrana povrchu podlah je doporučována především v komerčních prostorech s vysokou zátěží, pro lepší odolnost povrchu.

PÁR HODIN PRÁCE

LAKOVANÉ PODLAHY ZDE >>       OLEJOVANÉ PODLAHY ZDE >>
 

Přelakování

PŘELAKOVÁNÍ - OBNOVENÍ S RYCHLOSTÍ A DŮVĚROU

Poškozené nebo silně opotřebované podlahy by za běžných okolností vyžadovaly výměnu. Bona nabízí inovativní ošetření povrchu pomocí Bona Přelakování podlah. Účinná alternativa, jak obnovit původní vzhled podlah rychle a prodloužit jejich životnost. Od sportovních podlah po masivní podlahy, unikátní a bezpečné Bona Přelakování podlah poskytne perfektní povrch během několika hodin práce.
 
5 LET ZÁRUKA
 
PROFESIONÁLNÍ PODLAHÁŘ ZDE >>
 
BROŽURA BONA CARE PROGRAM PRO OŠETŘENÍ DŘEVĚNÝCH PODLAH ZDE >>

 
Hledáte kvalitní čistící a ošetřující přípravky? Společnost Bona je na trhu již 100 let! A nabízí produkty jak pro profesionály, tak pro koncového zákazníka. Vaše dřevěná podlaha bude po ošetření jako nová!
 
ESHOP
 
 
 

 

GDPR: Informace o zpracování odeslaných údajů naleznte na stránce s GDPR informacemi.