renovace podlaha
renovace podlaha

Reference podlah - renovace

Zobraz:
25.2.2016
V červenci 2015 proběhla renovace sálu kongresového centra Masarykovy koleje ČVUT Praha. Celková plocha podlah je 833 m2. 747m2 jsou dubové vlysy rozdělené do 3 sálů a 86 m2 je podium ze smrkových palubek. Podlaha se obrousila pomocí Bona FlexiSand a zirkonových brusiv Bona pomocí unašeče Bona Power Drive, poté byl nanesen Bona Tvrdý voskový olej Bona Hard Wax Oil.
15.2.2016
Provozovatel Lucerna Music Baru v Praze se rozhodl vyměnit staré pódium. Pojal to velmi stylově! Velmi náročná a zajímavá výroba a instalace pódia je zachycena na fotografiích. Prvky podlahy byly ošetřeny novým olejem Bona Craft Oil 2K. Pódium má průměr 5,5 m a je vyrobeno z klasického a kouřového dubu a ukončeno prvky z mosazi.
11.2.2016
Na koci roku 2015 byla dokončena rekonstrukce několika prostor v pražském Rudolfinu. Všechny prostory byly vybroušeny bruskou Bona Belt HD, za použití keramického a zirkonového brusiva Bona. Plochy byly vytmeleny tmelem Bona Mix&Fill Plus a ošetřeny Bona Tvrdým voskovým olejem. Jedna z architektonicky nejvýznamnějších budov v Praze vznikla v letech 1876–1884 podle návrhů architektů Josefa Zítka a Josefa Schulze. Byla koncipována jako víceúčelový kulturní dům, který v sobě spojí galerijní a koncertní část. Povedlo se to dokonale a toto poslání plní Rudolfinum i v 21. století.
28.5.2015
Renovace dřevěné podlahy na Plzeňské Spilce Smrková podlaha o rozloze 112 m2 byla značně poničená, znečištěná, poškrábaná, místy fleky od židlí a stolů. Bylo zapotřebí podlahu vybrousit a spáry vytmelit tmelem Bona MixFill Plus. Na poslední broušení byla použita bruska Bona Flexisand s unašečem Bona Power Drive a nové diamantové brusivo. Dokonalé vybroušení bylo zapotřebí z důvodu moření dřevěné podlahy. Mořidlo Bona Create Earth (zemina) bylo výbornou volbou. Po aplikaci laku Bona Prime Intense a Bona Traffic HD byla podlaha znovu připravena na další provoz. Vrchní lak Bona Traffic HD má extrémně dlouhou dobu schnutí, a tak po jeho aplikaci může být podlaha použita již po 12 hodinách.
24.5.2014
Renovace dřevěné podlahy v zámku v Nebílovech Dřevěná podlaha v sále o rozloze 176 m2 plochy byla značně opotřebovaná. Parkety bylo nutné zbrousit až na holé dřevo a znovu přelakovat. Vzhledem k tomu, že na zdech sálu jsou velmi staré ale přitom velmi dochovalé malby, velmi se nám osvědčilo bezprašné broušení DCS. V podlaze byly velké spáry. Takže do spár se dal tmel Bona Mix&Fill Plus a jako základní lak byl použit v jedné vrstvě Bona Prime Classic a ve dvou vrstvách Bona Traffic HD. A výsledek byl perfektní. Krásná podlaha!
8.2.2013
Bona Hloubkové čištění Obecního domu v Praze - Grégrova sálu. Silně znečištěná podlaha byla vyčištěna a září jako nová.
30.1.2013
Jeden z nejznámějších a nejnavštěvovanějších objektů pivovaru Pilsner Urquell – prodejny suvenýrů, kde je vchod restarace Na Spilce - prošel kompletním vyčištěním plochy podlahy.
3.12.2012
Pod odkrytí linolea byly objeveny parkety. Ty se zrenovovaly a podlaha je jako nová.
27.9.2012
Při příležitosti semináře v Praze na podzim roku 2012 Bona předvedla čistící stroj na podlahy. Celá práce (čištění a aplkace leštěnky) trvala pouhé 3 hod!
21.9.2012
Repase a pokládka nových dubových parket
Zobraz:
GDPR: Informace o zpracování odeslaných údajů naleznte na stránce s GDPR informacemi.